Главная » 2015 » Грудень » 9 » Мистецька відео-вітальня "Квіти на полотні долі"
Мистецька відео-вітальня "Квіти на полотні долі"

До 115-ї річниці з дня народження самобутньої, творчої, талановитої художниці Катерини Білокур  7 грудня в бібліотеці-філії №8 ЦБС для дітей м.Запоріжжя було організовано мистецьку відео-вітальню «Квіти на полотні долі». Читачі із зацікавленістю переглянули мультимедійну презентацію картин художниці, познайомилися з цікавими епізодами життя – про захоплення  квітами з дитинства, домашнє навчання, перші малюнки і виставки. Діти спробували себе в ролі юних художників, з ентузіазмом  відповідали на питання  мистецької вікторини.

Знайомство з творчістю Катерини Білокур  стало для дітей прикладом того, що потрібно вірити в себе, творити, займатися улюбленою справою.

Просмотров: 642 | Добавил: FEJA | Теги: мистецька відео-вітальня Квіти на п, Катерина Білокур, бібліотека | Рейтинг: 5.0/3