Главная » 2019 » Серпень » 9 » літературно-спортивне змагання "Казкова аеробіка"
літературно-спортивне змагання "Казкова аеробіка"

серпня бібліотека-філія №8 запросила своїх читачів на літературно-спортивне змагання «Казкова аеробіка».

Діти позмагалися у батлі «Літературне караоке».

Для бліц-турніра «Книжкові піжмурки» наші гості підготували один одному складні питання про казкових героїв.

А ще пробігли по невідомим доріжкам, по слідах нечуваних звірів та врятували казкових героїв.

У естафеті «Двоє зі скриньки» діти намагалися діяти злагоджено, щоб випередити команду суперників.

Попелюшка, Дюймовочка та Білосніжка провели майстер-клас DANCE «У ритмі літа».

У грі «Коти-миші» учасники намагалися по голосу впізнати один одного.

І справжньою несподіванкою для наших юних читачів став конкурс «Поетичне соло». Дуже приємно, що діти згадали та змогли продекламувати улюблені вірші. І, звісно ж, отримали нагороди.

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 453 | Добавил: FEJA | Теги: діти, Конкурси, літературнезмагання, бібліотека, ігри, поетичнесоло, казковааеробіка | Рейтинг: 0.0/0