Главная » 2018 » Червень » 8 » Літературно-правова гра "В центрі Всесвіту - дитина"
Літературно-правова гра "В центрі Всесвіту - дитина"

В День захисту дітей бібліотека-філія№8 запросила своїх читачів до участі в літературно-правовій грі "В центрі Всесвіту - дитина". На учасників заходу чекала пізнавальна подорож у світ дитячих прав, а дороговказом туди слугував текст Конвенції ООН про права дитини.

Хлопчаки та дівчата заглянули у чарівну скриньку, де побачили найцінніший скарб планети Земля - самих себе. Пограли в гру "Правове лото". Залюбки побували у ролі суддів, де оцінювали вчинки літературних героїв. Взяли участь у вікторині "Усім казка, а нам дитячих прав в’язка!"

За допомогою цікавих конкурсів та завдань діти зрозуміли, що потрібно не тільки знати права, але й виконувати свої обов'язки.

Просмотров: 535 | Добавил: FEJA | Теги: Конвенція ООН про права дитини, ігри, Конкурси, дитяча бібліотека | Рейтинг: 5.0/1