Главная » 2019 » Вересень » 3 » Літературно-овочеве рагу «Іноземці на наших грядках».
Літературно-овочеве рагу «Іноземці на наших грядках».

В останні літні дні бібліотека-філія приготувала для своїх читачів літературно-овочеве рагу «Іноземці на наших грядках». Всі присутні з цікавістю слухали розповідь про історію появи овочів. З захопленням взяли участь у різноманітних конкурсах. Танцювали веселий танок «Банан», варили український борщ, дегустували з закритими очима фрукти та овочі. Саджали картоплю, читали вірші, згадували відомі літературні твори в яких персонажі - овочі та фрукти, розіграли по ролях казку «Ріпка». Всі присутні мали змогу поласувати літніми дарами. Захід пройшов весело та цікаво.

Просмотров: 420 | Добавил: FEJA | Теги: дитяча бібліотека, літературно-овочеве рагу «Іноземці | Рейтинг: 0.0/0