Главная » 2019 » Лютий » 12 » літературний віраж «По слідах Снігової Королеви»
літературний віраж «По слідах Снігової Королеви»

Бібліотека-філія № 8 запросила юних читачів з 4В класу ззош №29 на літературний віраж «По слідах Снігової Королеви», присвячений творчості великого казкаря Ханса Крістіана Андерсена. Діти познайомилися з життям та творчістю письменника, згадали його казки та героїв. Учасники театрального гуртка підготували уривок з казки «Снігова Королева». У грі «Казковий бум» наші гості, долаючи безліч перешкод, пройшли маршрутом Герди у пошуках Кая. Маленькі розумниці та розумники розгадали загадки від Олє Лукойє, розшифрували імена героїв у конкурсах «Чарівні літери» та «Впізнай, хто я». Учасники заходу позмагалися у батлі «Казковий бум» та грі «Збери казку».

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 490 | Добавил: FEJA | Теги: послідахСніговоїКоролеви, конкурсі.літературнігерої, літературнийвіраж, театральнийгурток, детскаябиблиотека | Рейтинг: 0.0/0