Главная » 2018 » Листопад » 8 » Літературний пазл "Солов'їна, барвінкова - українська рідна мова"
Літературний пазл "Солов'їна, барвінкова - українська рідна мова"

Найбільший і найдорожчий скарб кожного народу – це його мова. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. Традиційно, до Дня української писемності та мови, в бібліотеці проводяться святкові заходи. Цього разу ми запросили своїх читачів взяти участь в мовознавчому заході "Солов'їна, барвінкова - українська рідна мова". Діти дізналися цікаві факти про нашу мову, її місце серед інших слов'янських мов. Юні мовознавці спробували себе у ролі поетів: підбирали риму до слів, редагували вірші. Вправно змагалися в тлумаченні фразеологічних зворотів та відгадували слова, мандруючи лабіринтом алфавіту. А кращим знавцем української мови стала Євтушенко Поліна. Вона підібрала аж п'ятнадцять синонімів до слова "говорити". А ви зможете?

Присутні на заході переконалися, що мова - це показник нашої культури. Тож, плекаймо наше рідне слово. Учімося говорити так, щоб воно перетворювалося на справжню перлину!

Просмотров: 688 | Добавил: FEJA | Теги: Українська рідна мова | Рейтинг: 5.0/1