Главная » 2018 » Вересень » 18 » Літературне інтелектуальне кафе «Я пізнаю світ»
Літературне інтелектуальне кафе «Я пізнаю світ»

17 вересня бібліотека-філія № 8 ЦБС для дітей запросила учнів 7-Б класу ЗОШ№29 до інтелектуального кафе «Я пізнаю світ». Відвідувачі показали свої знання, вміння та ерудицію в галузях математики, природознавства, історії, мови та мистецтва. Всі учасники «скуштували» корисні страви: літературні грінки, екзотичний салат «Життя видатних людей», математичний рулет з начинкою із кмітливості та дотепності, гарячу страву в горнятках, напій «Міфологічний». На десерт – морозиво «Всесвіт». Головне, що ніхто не набрав зайвої ваги, а лише покращив свої знання, пам’ять та отримав корисні інтелектуальні калорії. Для їх кращого засвоєння допомогла серія книг «Я пізнаю світ» та книжкова виставка «Подорож до країни довідкової».

Просмотров: 557 | Добавил: FEJA | Теги: книги Я ПІЗНАЮ СВІТ, діти, ерудити, Інтелектуальне кафе в бібліотеці | Рейтинг: 5.0/1