Главная » 2020 » Лютий » 19 » лінгвістичний ігроленд «Читаємо, граємо, мову вивчаємо»
лінгвістичний ігроленд «Читаємо, граємо, мову вивчаємо»

Напередодні Міжнародного дня рідної мови бібліотека-філія №8 ЦБС для дітей запросила своїх читачів на лінгвістичний ігроленд «Читаємо, граємо, мову вивчаємо». Діти подивилися відео презентацію про історію виникнення цього свята, відповіли на питання вікторини «Найкращий знавець рідної мови». А ще розгадали мовний кросворд та у конкурсі «З якої ми казки?» згадали улюблені книжки. Мовна розвага «Латка на фразеологізмі» дала змогу проявити свої знання крилатих висловів. Трохи складним виявився конкурс «Фразеологічна математика», але наші знавці впоралися і з цим завданням. А допомогла дітям в цьому «Книжкова виставка «Мовою рідною я розмовляю».

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 463 | Добавил: FEJA | Теги: лінгвістичнийігроленд, деньрідноїмови, бібліотека, мовоюрідноюярозмовляю, діти | Рейтинг: 1.0/1