Главная » 2018 » Листопад » 21 » Кулінарна мандрівка "Смакуймо українське"
Кулінарна мандрівка "Смакуймо українське"

Україна здавна славиться своєю гостинністю, багатою і смачною кухнею. Деякі страви мають багатовікову історію, як, наприклад, український борщ. А яке розмаїття м`ясних страв… Одним словом, усього не перелічити одразу.

Про це та багато іншого розповіла бібліотекар Вієнко Вікторія учням 5-Б класу ЗОШ №29, які відвідали дитячу бібліотеку №8, де взяли участь у цікавому та колоритному заході «Смакуймо українське».

В ході зустрічі діти брали участь у конкурсах та вікторинах, відчули себе справжніми експертами української кухні. Переглянули жартівливу сценку, та почули байку Павла Глазового «Українське сало».

На завершення свята всі присутні одержали справжній український смаколик - житній пряник.

Просмотров: 489 | Добавил: FEJA | Теги: українська кухня, кулінарна мандрівка.смакуємо україн | Рейтинг: 1.0/1