Главная » 2016 » Березень » 30 » Конкурсно-розважальна програма «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає!»

Починаючи з 1993 року, впродовж весняних канікул, у бібліотеках нашої країни проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, спілкування та нових вражень.

В бібліотеці-філії №8 ЦБС для дітей м. Запоріжжя теж зібрались шанувальники книги на конкурсно-розважальну програму «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає!»  Бібліотекар розповіла учням 1-их класів про значення книги в житті людини. Юні читайлики проявляли неабияку кмітливість, відповідаючи на каверзні питання. Загадки, вікторини, прислів’я, ігри сплелись у віночок розваг. Несподіванкою і приємним сюрпризом свята була сценка “У книжковому королівстві».

Сміх, радість, добрий настрій панували на святі. Діти мали змогу дізнатись багато цікавого. Вони зрозуміли, що саме дитяча книга несе мудре, розумне, добре слово дітям. Юні читачі отримали часточку добра, тепла, і звичайно -  знання.

Просмотров: 704 | Добавил: FEJA | Теги: добрий настрій, радість, Загадки, Сміх, ігри сплелись у віночок розваг, Конкурсно-розважальна програма, прислів’я, вікторини | Рейтинг: 5.0/1