Главная » 2019 » Липень » 16 » Конкурсно-ігрова програма "Пригоди на безлюдному острові"
Конкурсно-ігрова програма "Пригоди на безлюдному острові"

Для корисного і веселого відпочинку в дні літніх канікул працівники бібліотеки запросили своїх читачів на конкурсно-ігрову програму «Пригоди на безлюдному острові». Діти поринули у вир морських пригод та випробувань. Юні «робінзони» потоваришували з морськими мешканцями, проявили знання та ерудицію в інтелектуальних конкурсах, вчилися виживати в екстремальних умовах на острові. Діти зустрілися з піратами та завоювати їх прихильність. А винагородою за всі випробування стала скриня з солодощами. Морська пригода подарувала учасникам гарний настрій та позитивні емоції!

Просмотров: 415 | Добавил: FEJA | Теги: дитяча бібліотека, Конкурсно-ігрова програма Пригоди н | Рейтинг: 0.0/0