Главная » 2018 » Червень » 21 » Конкурсно-ігрова програма«Літо, сонце, море, пляж – яку книгу взяти у багаж?»
Конкурсно-ігрова програма«Літо, сонце, море, пляж – яку книгу взяти у багаж?»

«Літо, сонце, море, пляж – яку книгу взяти у багаж?» під таким гаслом дитячі бібліотеки Дніпровського району 20 червня провели свято для юних мешканців.

Блискуче відповівши на питання інтелектуальної вікторини, гості свята разом з капітаном відправилися в мандрівку. Під час подорожі вони допомогли Робінзону Крузо відгадати загадки. Змагалися з акулою, спілкувалися з морськими мешканцями, врятували людей за бортом та весело відпочивали на Чудо-острові. Родзинкою свята стала яскрава книжкова виставка «Морська Одіссея», яка допомогла дітям зрозуміти, що книга може стати вірним супутником в будь-якій мандрівці.

Просмотров: 520 | Добавил: FEJA | Теги: книга, розваги., Конкурси, бібліотека, сонце, літо, Море, ігри, діти | Рейтинг: 5.0/1