Главная » 2017 » Червень » 19 » Конкурсно-ігрова програма «Добре тому жити, хто вміє дружити».
Конкурсно-ігрова програма «Добре тому жити, хто вміє дружити».

15 червня, в рамках міського проекту «Культура і мистецтво - назустріч кожному», бібліотека-філія №8 радо вітала дітей та дорослих на дитячому майданчику за адресою вул. Ладозька,26. Бібліотекарі організували для малечі конкурсно-ігрову програму «Добре тому жити, хто вміє дружити». Разом з великодушним котом Леопольдом та бешкетниками Мишенятами маленькі та дорослі гості заходу відгадували загадки, приймали участь у незвичайних казкових естафетах, складали пари літературних друзів, танцювали динамічний танок. Та ще багато всього цікавого відбувалося в цей вечір на дитячому майданчику. Вірші, музика та дитячий сміх лунали звідусіль. А всіх присутніх на заході зігрівала весела та дружня атмосфера.

Просмотров: 751 | Добавил: FEJA | Теги: літні розваги, дитяча бібліотека, естафети, Конкурси, дитячий майданчик, книги, ігри | Рейтинг: 5.0/2