Главная » 2018 » Червень » 27 » Конкурс «Зустріч літа»
Конкурс «Зустріч літа»

Літо – це саме та пора, коли варто набиратись нових вражень, активно відпочивати, пізнавати світ та оздоровлюватися. Поєднати це все часом буває непросто, але це не привід для смутку! Бібліотека знає, як зробити літній відпочинок дитини в місті справді незабутнім. Читачі які завітали на конкурс «Зустріч літа» переконалися в цьому. Вони грали, змагалися, малювали на асфальті, перевтілювалися, отримали винагороду, поласували смаколиками та весело і цікаво провели час. Юні гості залишилися задоволеними, бо в бібліотеці можна змістовно відпочити, розважитися та набути нові корисні знання.
На канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!

Просмотров: 556 | Добавил: FEJA | Теги: літо, ігри, конкурс «Зустріч літа» у біліотеці, діти, книги, Конкурси | Рейтинг: 5.0/1