Главная » 2017 » Червень » 14 » Конкурс «Молоко - це здорово»!
Конкурс «Молоко - це здорово»!

Діти люблять молоко, а ще полюбляють веселощі, ігри та розваги. Бібліотекарі філії №8 вирішили поєднати приємне з корисним та влаштували для читачів конкурс «Молоко - це здорово»!

На відвідувачів свята чекали смачні загадки від кота Матроскіна, дегустація ласощів з молока та участь у рекламі молочних продуктів з врученням призів. А щоб отримати солодкі подарунки від нашої корівки Мурки - її спершу потрібно було подоїти. З чим діти з легкістю впорались на відмінно.

Читачі цікаво, весело провели час, та дізналися про цілющі і корисні властивості молока.

Просмотров: 613 | Добавил: FEJA | Теги: дети лето каникулы в библиотеке, игра подои корову, конкурс «Молоко - це здорово», досуг для детей, праздник молока в библиотеке | Рейтинг: 5.0/2