Главная » 2018 » Січень » 17 » книжкова виставка "Скульптор - Зима"
книжкова виставка "Скульптор - Зима"

До новорічно-різдвяних свят у відділі абонементу для дошкільнят та молодших школярів відбулася презентація книжкової виставки «Скульптор - Зима». На ній представлені книжки, що розповідають про зимові свята: звичаї та традиції святкування Нового року, Різдва, Свята Водохрещі.

У цікаву подорож запросять маленьких читачів казки, оповідання, вірші про пригоди Морозенка, Снігуроньки, братів-місяців та інших казкових персонажів.

Тож запрошуємо всіх, хто хоче поринути у чудовий світ казок, пригод, фантазії, кому цікава книга, відвідати нашу бібліотеку та познайомитися з книжковою виставкою «Скульптор - Зима».

Категория: Новинки поступлений | Просмотров: 633 | Добавил: FEJA | Теги: Рождество, традиции, сказки, библиотека, дети, приключения, снегурочка, книжнаявыставка, зимниепраздники, морозенко | Рейтинг: 0.0/0