Главная » 2019 » Лютий » 12 » Історичний урок «На шляху до Соборності України»
Історичний урок «На шляху до Соборності України»

Україна... Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.

На історичний урок «На шляху до Соборності України» до бібліотеки завітали учні 7- 9-х класів.
Розпочався захід з Гімну України. Присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Відвідувачам заходу був запропонований відеофільм «День соборності України». Цікаво пройшла гра - вікторина «Історія моєї країни».

Просмотров: 425 | Добавил: FEJA | Теги: День соборності в дитячій бібліотец | Рейтинг: 5.0/1