Главная » 2018 » Грудень » 11 » Інформаційний захід «Правовий гід для 14-літніх»
Інформаційний захід «Правовий гід для 14-літніх»

В рамках Тижня правових знань бібліотека-філія №8 підготувала для учнів 7-х класів ЗЗШ№87 інформаційний захід «Правовий гід для 14-літніх». Діти дізнались про історію створення «Декларації прав дитини» та ухвалення «Конвенції про права дитини», ознайомились з основними правами та з прикладами їх порушення в Україні. Беручі до уваги ситуацію в країні, підлітки були проінформовані про положення закону «Про правовий режим воєнного стану». Ми сподіваємось, що нові почуті факти та набуті знання з права, обов’язково стануть їм у пригоді у подальшому житті.

Просмотров: 386 | Добавил: FEJA | Теги: права дитини, правовий гід у бібліотеці | Рейтинг: 5.0/1