Главная » 2017 » Червень » 2 » Ігрова програма «Дитинство – країна книжкових забав і розваг».
Ігрова програма «Дитинство – країна книжкових забав і розваг».

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. З нагоди цього свята до бібліотеки-філії №8 ЦБС для дітей м. Запоріжжя завітали читачі на конкурсну-ігрову програму «Дитинство – країна книжкових забав і розваг». Під час заходу діти мали змогу цікаво провести своє дозвілля: відгадували загадки та відповідали на питання вікторини «Сторінками улюблених книг», приймали участь в казкових естафетах, у конкурсі «В кожному малюнку сонце». Молодші читачі охоче пограли в гру «Відгадай імя казкового героя». Гарний настрій дітям додав запуск повітряних кульок та голубів – символ миру та щасливого дитинства.

Просмотров: 636 | Добавил: FEJA | Теги: Конкурси, бібліотека., ігри, день захисту дітей | Рейтинг: 5.0/1