Главная » 2016 » Березень » 20 » Граємо з дитиною всією родиною
Граємо з дитиною всією родиною

20 березня в бібліотеці-філії №8 ЦБС для дітей розважальною програмою «Граємо з дитиною всією родиною» відбулося відкриття місячника дитячої книги.

На свято були запрошені дошкільнята та їх батьки.

Діти подивилися лялькову виставу «Як образили книжку», проявили свій талант у конкурсі читців «Моя матуся схожа на весну», згадали улюблених героїв у «Казкових пазлах», допомогли звірятам потрапити у «Теремок», виконали завдання «Літературної пошти» та поринули у веселий танцювальний мікс «Весняні візерунки».

Батьки також не залишилися осторонь, із запалом взяли участь у музичних розвагах та конкурсах. Вони спробували впізнати своїх дітей по долоні, приміряли створене дітьми святкове вбрання.

Чудових вражень додали яскраві дитячі книжки та журнали з виставки «Тато мама я – читачів сім’я».

Дуже приємно, що захід перетворився на справжнє родинне свято, де люблять та цінують книгу.

На святі були присутні родини з Донецької області, що тимчасово проживають у Запоріжжі.

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 942 | Добавил: FEJA | Теги: библиотека, семейный праздник, книга, праздник, дети, игры. викторины | Рейтинг: 5.0/1