Главная » 2017 » Липень » 24 » Година прекрасного «Музичний зорепад»
Година прекрасного «Музичний зорепад»

До бібліотеки на годину прекрасного «Музичний зорепад» завітали наші читачі – пошановувачі її величності Музики. Учасники заходу ознайомилися з книжковою виставкою «Всесвіт дев’яти муз», взяли участь у грі «Книжкова дискотека», змагалися у конкурсі «Музична плутанина». Завітали на острів Загадок , де згадали музичні казки та розгадали ребус. У конкурсі «Згадаємо дитинство» учасники спробували відтворити різні музичні стилі, а в батлі «Зоряні війни» на хвильку перетворилися на музичних зірок, заспівавши пісні героїв мультиків, що були створені по дитячих книжках.

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 599 | Добавил: FEJA | Теги: библиотека, книги, конкурсы, литература, Звёзды, музыка, Загадки, дети, Игры | Рейтинг: 0.0/0