Главная » 2018 » Травень » 10 » Година пам`яті «У героїзму не буває віку».
Година пам`яті «У героїзму не буває віку».

З метою вшанування пам’яті героїв Другої світової війни, увічнення подвигів воїнів, які поклали своє життя за Перемогу, 8 травня бібліотека-філія №8 для дітей запросила своїх читачів на годину пам`яті «У героїзму не буває віку».

Під час заходу читачі познайомилися зі сторінками історії періоду Другої світової війни та про роки окупації в Україні, дізналися про героїчні подвиги наших дідів та прадідів. З хвилюванням юні читачі зачитали рядки з листів солдатів, згадали вірші поетів-фронтовиків.

Хвилиною мовчання діти висловили повагу всім борцям проти нацизму.

На завершення заходу був проведений огляд літератури, представленої на книжковій виставці «Час обрав їх…».

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 493 | Добавил: FEJA | Теги: фронтовики, оглядлітератури, вов, годинапамятіу героїзмунебуваєвіку», діти, бібліотека, вірші | Рейтинг: 1.0/1