Главная » 2018 » Листопад » 27 » Година історії «Доколи пам’ять в серці не згасає»
Година історії «Доколи пам’ять в серці не згасає»

Однією з найтрагічніших сторінок історії нашого народу є голодомор 1932-1933 років. Саме цій темі була присвячена година історії «Доколи пам’ять в серці не згасає», організована для читачів бібліотеки –філії№8.

Діти переглянули відео презентацію про страшні часи голодомору, дізналися хто стояв на чолі цього злочину. Алєйніков Всеволод поділився історією свого прадіда часів великого голоду. Про це не потрібно мовчати. Ми повинні знати і пам’ятати нашу історію заради майбутнього. Діти вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Просмотров: 462 | Добавил: FEJA | Теги: Година історії, Голодомор 1932-1933, дитяча бібліотека | Рейтинг: 5.0/2