Главная » 2018 » Жовтень » 31 » Фестиваль дитячої літератури і творчості «Книголісся"
Фестиваль дитячої літератури і творчості «Книголісся"

26 жовтня бібліотека-філія №8 ЦБС для дітей взяла участь у фестивалі дитячої літератури і творчості «Книголісся", що проходив на Запорізькій книжковій толоці.

Казкові герої, лисиця Аліса і кіт Базиліо, запрошували маленьких всезнайок взяти участь в літературній вікторині «Поле чудес». Свою ерудицію проявляли не тільки діти, а й батьки та гості Книжкової толоки.

Юні відвідувачі Книголісся взяли участь у майстер-класі з виконання закладки для улюбленої книги. Не залишаться без діла і маленькі читачі. Вони створили книжечки-розмальовки відомих українських казок.

Було дуже приємно зустріти читачів нашої бібліотеки на Книжковій толоці з новими книжками. І ми зробили подарунок своїм читачам, придбавши шість нових, яскравих книжок.

Просмотров: 501 | Добавил: FEJA | Теги: Фестиваль дитячої літератури і твор | Рейтинг: 5.0/1