Главная » 2018 » Січень » 9 » Етнографічний вечір «Сяйво Різдвяної зірки».
Етнографічний вечір «Сяйво Різдвяної зірки».

Різдво – одне з найбільших християнських свят. Свято радісне, світле, з різдвяною ялинкою, подарунками, колядками, щедрівками. Це торжество з глибоким корінням і традиціями, цікавими звичаями. З нагоди цього свята наша бібліотека провела для своїх читачів етнографічний вечір «Сяйво Різдвяної зірки». Діти гарно розповідали вірші, співали колядки, «водили козу». А також здійснили пізнавальну мандрівку в далеку минувшину нашого народу і дізналися, як відзначали Святвечір в Україні. Окрасою заходу стала сценка Оксани та Вакули з твору Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом». Бібліотекарі потурбувалися про те, щоб настрій у діток був веселий, святковий, й підготували цікаві ігри: «Різдвяне намисто», «Веселі сніжки», «Примерзли» та смачні загадки з різдвяного столу. На завершення свята всі присутні одержали різдвяні гостинці.

Різдво - чудовий час для відпочинку, гарного настрою, солодощів і спільного читання!

Просмотров: 510 | Добавил: FEJA | Теги: Свято Різдва в дитячій бібліотеці | Рейтинг: 5.0/3