Главная » 2017 » Вересень » 13 » День спорту "У спорті до мети ведуть усі дороги"
День спорту "У спорті до мети ведуть усі дороги"

До Дня фізичної культури і спорту в Україні у бібліотеці-філії №8 пройшов захід «У спорті до мети ведуть усі дороги». Впродовж дня діти знайомилися з довідковою та художньою літературою, що присвячена спортивній тематиці. Читачі мали змогу відповісти на питання виставки-вікторини «Дужими зростаємо, про здоров’я дбаємо».

Про історію виникнення Олімпійських ігор та Ігор нескорених діти довідалися, переглянувши відео презентації. Також відвідувачі бібліотеки приймали участь у конкурсі «Хто найспритніший» та відгадували вид спорту з допомогою пантоміми.

Для наших читачів впродовж дня працював бібліокінозал, де бажаючі переглянули такі мультики, як «Три богатирі», «Галактичний футбол», «Як козаки у футбол грали».

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 625 | Добавил: FEJA | Теги: библиотека, день спорта, книги.викторина, олимпиада, мультики, дети, Игры, игры патриотов | Рейтинг: 0.0/0