Главная » 2018 » Листопад » 29 » Бібліотечний урок "Країна, якої немає на карті"
Бібліотечний урок "Країна, якої немає на карті"

Бібліотека-філія №8 запросила своїх наймолодших читачів у віртуальну подорож до країни, якої немає на карті – Книжкової. Дітей чекала цікава розповідь про бібліотеку, про те, що в ній багато книг, журналів. Бібліотека – це дивовижна країна, де живуть літературні герої. Саме з ними діти й познайомилися, переглянувши нові, яскраво та сучасно оформлені книжки. А ще вони мали змогу продемонструвати акторські здібності, розігравши сценки з казок. Для дітей час промайнув непомітно, але дуже корисно і цікаво. Чекаємо нових читачів у бібліотеці!

Категория: Новинки поступлений | Просмотров: 470 | Добавил: FEJA | Теги: казки, бібліотечнийурок, дитячабібліотека, новікнижки, сценки, літературнігерої, книжковакраїна | Рейтинг: 1.0/1