Главная » 2018 » Жовтень » 3 » Бібліоквест "Знання у книгах! Книги в бібліотеках!"
Бібліоквест "Знання у книгах! Книги в бібліотеках!"

28 вересня вирушив у захопливу подорож книжковим морем наш бібліолайнер. Маршрут круїзу пролягав через «Острів Всезнайок», де діти змогли похизуватися знаннями літературних героїв. У «Бухті Спогадів» згадували відомих українських письменників. «Архіпелаг маленьких книголюбів» розважив учасників загадками, а «Острів Гармонії» підготував для мандрівників творче завдання. Останньою зупинкою нашої подорожі став «Таємничий острів», де всі присутні змогли відчути себе справжніми шукачами скарбів. Які скарби у бібліотеці? Ну звісно ж книги! Бо книги – неоціненний скарб для всього людства!

Просмотров: 647 | Добавил: FEJA | Теги: Бібліоквест Знання у книгах! Книги | Рейтинг: 5.0/1