Главная » 2019 » Червень » 27 » Арт-майданчик "Мирна країна - щаслива дитина"
Арт-майданчик "Мирна країна - щаслива дитина"

Дарувати радість та позитивні емоції своїм читачам під час літніх канікул стало доброю традицією для бібліотеки-філії №8 у Дніпровському районі м. Запоріжжя. Саме з нагоди 23-ї річниці Конституції України працівники бібліотеки організували для дітей арт-майданчик «Мирна країна – щаслива дитина!». Радість та позитивні емоції переповнювали дітвору під час творчих конкурсів: «Моя ненька Україна», «Веселковий настрій», «Сонечко та дощик». Неперевершена дитяча фантазія проявилася в малюнках на асфальті. Зі своєю дитячою щирістю маленькі художники відтворили у своїх роботах Україну такою, якою вони бачать її сьогодні і в майбутньому – мирною, квітучою та незалежною!

Просмотров: 455 | Добавил: FEJA | Теги: україна, Конкурси, літо, мир, Конституція, розваги, діти, Арт-майданчик | Рейтинг: 5.0/1