Пізнавальна гра «Твій друг – безпечний рух»

Канікули — час, коли діти часто залишаються без нагляду дорослих.

Перебуваючи на вулиці й ставши учасником  дорожньо-транспортного руху, слід чітко виконувати правила дорожнього руху.

Дитяча бібліотека-філія №8 підготувала пізнавальну гру «Твій друг – безпечний рух», для ознайомлення з правами та обов’язками пішоходів відповідно до Правил дорожньої  безпеки в Україні.

Обережна поведінка під час канікул – запорука життя та здоров'я.

 

 

До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, який відзначають        5 червня, пропонуємо вам зібрати екологічний пазл.

 

                                   preview24piece2847b92411851613541b7be19f72bc80 big

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 травня відзначають Міжнародний день Астрономії. Перевірте свої  знання у космічній вікторині " Як Місяць до Сонця в гості ходив" та розгадайте астрономічний кросворд "Подорож планетами".

 

 

Любі діти! Пропонуємо вам вікторину "Сторінками улюблених книжок". Спробуйте перевірити свої знання. Для цього потрібно натиснути на обраний вами варіант відповіді. Тож вирушайте в захоплюючу подорож. Нехай щастить!

                                                        

 

 

Незабаром Великдень - величне весняне свято. А чи знаєте ви традиції та звичаї, пов'язані з цим днем? Пропонуємо вам перевірити свої знання за допомогою гри-вікторини "Великодні дзвони".  Оберіть правильну відповідь, натискаючи на кружечки.  Тож з нами вирушай і світ української культури для себе пізнавай! 

 

 

               Гра "Вгадай, хто заховався на картині"