ТОП - 5 ДОВГООЧІКУВАНИХ НОВИНОК ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

                                                                                                                    

    

 

 

 

 

 

 

 

Ювілейний книгоград (книги-ювіляри 2020 року) from НБУ для дітей

 

 

Завдяки Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради 17 дитячих міських бібліотек отримали понад 3 тис. чудових сучасних книжок на загальну 500 тис. грн.

Всі книги надруковано українською мовою, на якісному папері та яскраво оформлені. Новинки зацікавлять читачів будь-якого віку, з будь-якими уподобаннями.

Родзинкою стануть популярні сьогодні віммельбухи, тобто книги для розглядання. Їх цінують батьки та дуже люблять діти. Вони не нав’язують сюжет – його придумують самі. Роздивляючись картинки, можна складати спільні історії, а потім обговорювати їх, фантазуючи разом з дітьми.

Енциклопедичні видання завжди мають підвищений попит серед підлітків. Тож запрошуємо їх ознайомитися з новими надходженнями.

Ті, хто читає для «душі», знайдуть нові твори сучасних українських та зарубіжних авторів.

Зокрема:

  1. Абрамович М. «Пройти крізь стіни»
  2. Арєнєв В. «Дитя песиголовців»
  3. Блейбі А. «Погані хлопці»
  4. Боригард В. «Усе через банани»
  5. Браун Б. «Цифрова фортеця»
  6. Брювер Дж. «Залежний розум»
  7. Відута Л. «Ловці думок»
  8. Горобець В. «Зірки та терени Козацької революції»
  9. Фрама Д. «Боги та богині давньогрецької міфології» та інші.

 

Варто згадати й про відомі у всьому світі твори та українські книги-ювіляри 2020 року. Перелік таких книг, збірників та творчих доробків дуже великий.

Ось деякі з відомих книг, які святкуватимуть свій черговий ювілей у наступному році:

огляд книжкових новинок

«Книги добрі і цікаві, книги мудрі і яскраві!»

 

 

 

Аукціон нової книги «Привіт, ми новенькі!»

    Приємним подарунком до Нового року стали цікаві, сучасні, яскраво оформлені книжки. З цієї нагоди для читачів було проведено аукціон нової книги «Привіт, ми новенькі!». Учасники заходу мали змогу першими прочитати нову книгу, правильно відповівши на літературне запитання.
Наш аукціон виявився незвичайним. Замість грошей діти використовували свої знання при покупці лотів (книг), які ми пропонували. Кожна презентована книга викликала жвавий інтерес і захоплення у дітей. Аукціон пройшов цікаво, весело, позитивно, пізнавально, а головне корисно! Сподіваємося, що вогник, який спалахнув в дитячих очах після зустрічі, переросте у великий інтерес до книги!
 
 
Надходження нових книжок— це завжди свято в бібліотеці. Новий рік почався з такої приємної події – бібліотечний книжковий фонд поповнився цікавими, яскравими, сучасно оформленими новинками.

    Протягом  дня відвідувачі бібліотеки знайомились з книжковою виставкою «Зустрічайте! Нова книга», де можна знайти книги зарубіжних та сучасних українських авторів. Запрошуємо до нашої бібліотеки за цікавими новинками!

 

 

 

 

 

З Україною в серці

   З Україною в серці -патріотична хрестоматія. До хрестоматії увійшли найкращі твори наших класиків, написані українською мовою про нашу багаторічну історію, любов до Батьківщини та захист від її ворогів.

Невипадково доданий вірш Бориса Чичибабіна, написаний російською, який знаменує спільність усіх народів України в любові до своєї Батьківщини.

Хоча більша частина творів у цій книжці передбачена чинною программою для шкіл, зацікавить вона не лише школярів, а й дорослого читача.

 

 

 Олександр Гаврош "Розбійник Пинтя у заклятому місті"

   Це не просто роман, сповнений дивовижних пригод, які так майстерно описав один із найяскравіших сучасних дитячих письменників Олександр Гаврош. Це перша в українській літературі казкова хроніка, заснована на реаліях українських народних казок Карпатського регіону. Це запрошення в захопливу, сповнену небезпек і неймовірних перевтілень мандрівку у Закрайсвіття, де разом із шляхетним розбійником Пинтею діють нові друзі та вороги — Прунслик, Чорний лицар, Церцерушка, Зелений заєць, дракон Шаркань, Ґанджі-баба та багато інших...

 Олександр Есаулов " Чорні археологи. Справа№2"

     Як же то захопливо — бути детективом! Особливо, коли ти школяр, а новий розшук просто сам іде до тебе в руки. Але ж, як виявляється, страшенно небезпечно, особливо коли йдеться про людське життя, а до крадіжки причетні справжнісінькі злочинці.
Льоха Холмс, Миха Ватсон і Бонасьє — юні детективи з Горобинівки — розшукують скарб давньоруських часів.
Як ви гадаєте, чим завершиться їхній розшук?
В «Чорних археологах» герої викривають крадіїв унікальних археологічних знахідок, а читачі дізнаються про світ нумізматики.  

Андрій Кокотюха «Подвійний капкан»

   Вірні друзі Денис Черненко й Максим Білан, уже восьмикласники, черговий раз потрапляють у вир несподіваних пригод. Читач дізнається про подорож Максима одеськими катакомбами, про те, як друзі знову допомогли Денисові виплутатися зі складної ситуації, про непрості стосунки з директором школи у світлі нових обставин, про зустріч зі справжніми озброєними злочинцями й багато інших захопливих подій.

 

 

Нестайко В. Пригоди близнят-козенят

    Чи знаєш ти, що потрібно бути слухняним? А що буває з тими, хто забагато пустує? Ні? Тоді відкрий книжку та дізнайся, що буває з тими, хто аж занадто непосидючий.Казка про братів-близнят, які захотіли стати козенятами, щоб бавитися досхочу, і на свою голову зустріли чарівника, який доправив їх у вигляді козенят у свою чарівну країну. Познайомившись з хлопчаками-близнятами, ти зрозумієш, що не всі бажання повинні здійснюватися, а чарівник - у першу чергу дорослий, який бажає, щоб ти виріс доброю людиною.Всеволод Нестайко запрошує тебе разом з кумедними братами-близнятами до чарівної країни мандрівок та пригод.

                                                                                                    

Нестайко В. Принцеса Іванна. Дивовижні пригоди незвичайної Принцеси

    У цій казці принцеса Іванна геть не схожа на принцес, про яких звикли читати діти, адже їй не сидиться у палаці, їй зовсім не хочеться танцювати на балах. То про що ж мріє сучасна принцеса?  Які саме мрії принцеси Іванни Ви дізнаєтесь, прочитавши казку.

 

                                                                                          

Нестайко В. Секретна зброя незнайомця Коші

     Чудова захоплююча пригодницька казка про пригоду маленького Грайлика та його незвичайного друга – сина справжнісінького дракона Кошу. Коша був кирпатим та капловухим хлопчиком, надзвичайно сміливим, добрим та чесним. А його батько Дракон Іванович та мачуха Драконида Семенівна мешкали у справжній Дракондії і мали зовсім інший характер. На дітлахів та Кошу чекають неймовірні пригоди та щасливе возз’єднання драконової родини. А ще Коша має секретну зброю. Яку? Про це ви довідаєтеся, коли прочитаєте цю казку.

                                                                                              

                                                                            

 

Андрусяк І. Сорокопуди, або Як Ліза і Стефа втекли з дому

Є такий стереотип: хлопчики — пустуни й розбишаки, а дівчатка — чемні й слухняні. Чи так це насправді? Певно ж, ні! Кожна справжня дівчинка залюбки вам доведе, що вона нічим не поступається жодному хлопчикові, а може, й перевершує його — особливо коли йдеться про пустощі й добрі капості. І, звісно ж, відомий український письменник Іван Андрусяк усе про це знає — адже повість «Сорокопуди, або Як Ліза і Стефа втекли з дому» він писав про своїх дочок.

                                     

                                                              

                                  Сашко Дерманський Корова часу, або Нові пригоди вужа  Ониська

    Бабуся Катастрофа виявилася шаманкою, хоча рід розгубив свої знання.Тому, коли настала страшна посуха, їй вдалося викликати дощ. Тільки щось сталося неправильне, і дощ перетворився на зливу, яка обернулася повінню.Постраждала від блискавки корова Черешня, та здобула надзвичайні здібності: переміщатися в часі туди, де хоче побувати.Щоб припинити зливу, друзі мандрують у минуле заради зустрічі з пращурами бабусі Катастрофи. Шаманку звідти вони не приводять, але припиняти дощ навчаються.

                                                                                                  

                                                            

Сашко Дерманський  Маляка - принцеса Драконії

Якщо десь у світі є дракони, і якщо є бодай одненька принцеса, вони обов’язково зустрінуться. Навіть якщо дракони не дуже вірять у принцес, а принцеса, щиро кажучи, не зовсім принцеса, а тільки мріє нею стати, вони все одно зустрінуться. Бо такі вже закони природи...

 

Думанська О. Марійчині пригоди

У житті малої Марійки, як і її однолітків-дошкільнят, кожна подія стає визначною – чи то зламаний зуб і похід до лікаря,  чи образа на сусіда, який дражниться, складання вірша чи написання листа Святому Миколаю.  А ще ж є й справді визначні події – народження маленького братика, похід до школи.