Главная » 2017 » Липень » 24 » Лялькова вистава "Як образили книжку"
Лялькова вистава "Як образили книжку"

В бібліотеці-філії №8 продовжує свою творчу роботу гурток «Книжка та лялька». Під час літніх канікул наші актори натхненно працювали над створенням вистави «Як образили книжку». І ось відбулася довгоочікувана прем’єра. Дуже приємно, що вистава зацікавила не тільки дошкільнят. А саме на цю категорію глядачів і була розрахована казка. На премєру завітали й читачі – учні 1-4 класів та друзі наших акторів. Глядачі не тільки переглянули виставу, а й відповіли на запитання чарівного капелюха та намалювали казкових героїв. А учасниця гуртка «Книга та лялька» Валерія Боровикова провела майстер-клас з акторської майстерності.

Глядачі щиро вітали акторів Олега Ігнатченка, Богдана Борульника та Богдана Ковальова з премєрою та дякували за чудову виставу.

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 635 | Добавил: FEJA | Теги: библиотека, книги, шляпа, Премьера, Театр, дети, игра, куклы | Рейтинг: 5.0/1