Главная » 2017 » Май » 19 » Літературна вітальня «Петро Ребро з веселої Січі».
17:05
Літературна вітальня «Петро Ребро з веселої Січі».

«Можливо, не кожному з вас припадало на думку, що поряд з нами живуть генії, що талант народжується поміж нас, а можливо, і хтось із вас за кілька десятків років стане на цьому ж порозі людиною, якою ми пишатимемося, про яку прийдешні покоління скажуть: «Самородок». Такими словами для читачів - старшокласників розпочалася зустріч в літературній вітальні «Петро Ребро з веселої Січі». Адже саме 19 травня 2017 року виповнюється 85 років з дня народження геніального Запорізького письменника і громадського діяча – Петра Павловича Ребра. На захід було запрошено заступника голови Запорізької обласної організації Національної спілки письменників України, поета - Буряка Михайла Михайловича. Для нього Петро Ребро став «літературним батьком» і дав зелене світло в літературу.

Діти з цікавістю переглянули презентацію «Вірний син землі Запорізької – Петро Павлович Ребро», поповнили свій багаж новими, цікавими відомостями з життя письменника. Розповідали вірші та гуморески, співали пісні на слова Петра Ребра. А Михайло Михайлович розповів старшокласникам про свої перші кроки в літературі та знайомство з Петром Павловичем. У відвертій розмові зі слухачами Михайло Буряк відкрив перед їхніми очима вікно у свою творчу майстерню, читав власні твори і відверто поділився планами на майбутнє. Зерна добра, честі, порядності невимушено лягли у душі підростаючого покоління.

Просмотров: 97 | Добавил: FEJA | Теги: літературна вітальня, книги, діти, козацькі жарти, бібліотека, Петро Ребро | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: