Главная » 2017 » Февраль » 14 » Історична година «Вітер пам’яті з Афганістану».
Історична година «Вітер пам’яті з Афганістану».

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан в бібліотеці пройшла історична година «Вітер пам’яті з Афганістану». Діти дізналися про мужність, героїзм, вірність присязі при виконанні інтернаціонального обов’язку воїнів-афганців. Переглянули відеоролик «Афганістан – наша біль і пам’ять», в якому йшлося про події які відбувалися на багатостраждальній афганській землі. Діти зрозуміли, що сьогодні наше завдання зберегти пам’ять про тих, хто загинув і зробити усе можливе для підтримки тих, хто живе поряд з нами.

Просмотров: 72 | Добавил: FEJA | Теги: дитяча бібліотека, Історична година «Вітер пам’яті з А | Рейтинг: 0.0/0