Главная » 2019 » Січень » 15

Збереження і примноження славних традицій українського народу, відродження культури, народних звичаїв і обрядів - це той великий скарб, національне надбання, що передається від покоління до покоління, примножується, збагачується.

«Бережемо традиції, живемо сучасним, творимо майбутнє» - під такою назвою прокотився в нашій бібліотеці етнографічний диліжанс. Після веселих розваг на вулиці діти поспішали до книгозбірні погрітись, прослухати цікаві відомості про традиції святкування Святвечора, Різдва, свята Меланки, Василя та Водохреща. Учасники залюбки змагалися в конкурсах «Різдвяне намисто», «Веселі сніжинки», грі-вікторині «Чарівні дзвони зимових свят». А книжка виставка «Оживають народні традиції» збагатила духовний світ дітей.

... Читати далі »
Переглядів: 483 | Додав: FEJA | Дата: 15.01.2019 | Коментарі (0)