Главная » 2016 » Лютий » 24

Моря перепливеш і не впадеш,

Допоки буде в серці рідна мова.

Д.Павличко

З цих слів розпочався усний журнал «Минуще все, лиш слово не мине…» присвячений Дню рідної мови, підготовлений для учні 5-9 класів у читальному залі бібліотеки-філії №8. На заході діти дізнались про історію виникнення мови, слухали цікаві легенди, грали в лінгвістичні ігри, розв’язували мовні ребуси, ознайомились з книжковою виставкою «Мовою рідною я розмовляю».

... Читати далі »

Переглядів: 743 | Додав: FEJA | Дата: 24.02.2016 | Коментарі (0)

В рамках проведення року англійської мови в Україні у бібліотеці-філії №8 відбувся захід – вікторина «Місіс Англісіс». Читачи мали змогу продемонструвати свої знання з англійської, відповідаючи на такі питання вікторини, як «Let`s count», «The famous characters», «Grammar practice», «She does homework every day. Щоб добре виконати завдання, діти мали змогу скористатися книжковою виставкою, на якій були представлені словники, підручники, твори на англійській мові та книжки англійських письменників.

Категорія: Наши конкурсы | Переглядів: 713 | Додав: FEJA | Дата: 24.02.2016 | Коментарі (0)