Главная » 2015 » Червень » 18

13 червня у зеленій зоні біля бібліотеки-філії ім. З.Космодем’янської в рамках програми «Культура та мистецтво назустріч кожному» пройшов дворовий майданчик - пізнавальна година « Світлофор вогнем палає, він малят застерігає» Із піснями, жартами та в грі вивчали правила дорожнього руху.
 Діти з цікавістю та захопленням приймали участь у конкурсах, іграх, вікторинах, веселих змаганнях.

Переглядів: 767 | Додав: FEJA | Дата: 18.06.2015 | Коментарі (0)

6 червня в дитячій бібліотеці-філії№8 ім. З.Космодем’янської в рамках програми «Культура та мистецтво - назустріч кожному» відбулося свято морозива « Холодне та смачне».
Діти залюбки приймали участь у конкурсах, естафетах, відгадували загадки, змагалися в майстерності приготування морозива.

Закінчилося свято ласуванням смачного, прохолодного, та корисного морозива.

Переглядів: 696 | Додав: FEJA | Дата: 18.06.2015 | Коментарі (0)

На передодні літніх канікул розпочалися екскурсії до дитячої бібліотеки №8 ім. З.Космодем’янської.
Учні початкових класів поринули в дивовижний світ казки, де відбуваються незвичайні речі, де можна зустріти казкових героїв. Юні читачі разом з літературними героями грали в ігри, приймали участь у конкурсах та вікторинах, долаючи труднощі та перешкоди на своєму шляху.

Переглядів: 682 | Додав: FEJA | Дата: 18.06.2015 | Коментарі (0)