Главная » 2015 » Квітень » 07

"Беліссімо, Італія!"
А чи хотіли б ви побувати в Італії – країні, в якій переплітаються Сучасність,
Античність, Відродження та Середньовіччя? А в бібліотеці-філії №8 ім. З.Космодем’янської читачі мали таку нагоду. Вони здійснили віртуальну подорож містами цієї мальовничої країни.  Юні читачі змагалися в «приготуванні» класичної піци «Маргарита», здогадувалися про вміст загадкової скриньки, а також випробовували себе в ролі поліглотів. Закінчилася подорож смакуванням справжньої італійської піци.

Переглядів: 725 | Додав: FEJA | Дата: 07.04.2015 | Коментарі (0)

"Слідами літературних собак"

25 березня в бібліотеці-філії №8 відбувся захід «Слідами літературних собак», в якому прийняли участь діти з малозабезпечених родин. Собаки в художній літературі займають особливе місце, бо вони – найвідданіші істоти на землі. Так вважалося здавна. Так вважається і тепер. Собаки чудові, віддані, безкорисливі. Це – друг, який ніколи не зрадить, вірний супутник людини.Тому ця тема близька та цікава для кожного, особливо для дітей. Читачі розповіли про своїх чотирилапих друзів, прийняли участь у медіа-вікторині та подивилися чудові мультики «Жил-был пёс» та «Бобик в гостях у Барбоса».

... Читати далі »

Переглядів: 667 | Додав: FEJA | Дата: 07.04.2015 | Коментарі (0)

"Книжкова весна"
20 березня в бібліотеці – філії №8 ім. З.Космодем’янської відбулося відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання. На бібліошоу «Книжкова весна» завітали читачі 2 - А класу ЗОШ №29. Під час заходу діти дізнались про історію виникнення книг, познайомились з правилами користування книгою, прийняли участь у вікторинах, переглянули мультфільм «Вовка в тридевятом царстве», готували «Літературні грінки». Святкового настрою додало «Книжкове дефіле » з улюбленими книгами дівчаток. На святі були присутні діти з неповних родин та багатодітних сімей. Дитяче книжкове свято вдалося. Книжка – це вічне й невичерпне джерело, тому радимо всім приходити в бібліотеку.
Переглядів: 794 | Додав: FEJA | Дата: 07.04.2015 | Коментарі (0)